Przedszkole Motylek Kronso » „Wakacyjne wspomnienia”
„Wakacyjne wspomnienia”

Czas wakacji przynosi ze sobą dni, które można spędzić wspólnie z rodziną w jakimś wyjątkowym miejscu i zobaczyć wiele ciekawych rzeczy. Warto pamiętać te wyjątkowe chwile i je utrwalać, dlatego w naszym przedszkolu zorganizowany został konkurs „Wakacyjne wspomnienia”. Do środy 27 września dzieci mogły przynosić prace plastyczne wykonane dowolną techniką, a także na wybranym przez siebie formacie. Warunek był jeden: temat to wspomnienia z wakacji. Dzieci chętnie brały udział w tym przedsięwzięciu, przynosząc do przedszkola piękne prace, przedstawiające to, co robiły na wakacjach. Wiele osób było nad morzem, zbierało muszelki i opalało się w gorącym słońcu. Niektórzy odwiedzili Kraków i Smoka Wawelskiego, inni spędzali czas w górach, jeszcze inni na placu zabaw, przy fontannie, czy nad rzeką. Byli również tacy, którzy świetnie bawili się na swoim podwórku, kąpiąc się w basenie.

Wszystkie prace były piękne, a każda z nich wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju, dlatego
w czwartek 28 września każdy mały artysta otrzymał pamiątkowy dyplom i nagrodę rzeczową. Wszystkie prace zostały też uwiecznione na wspólnych fotografiach.

Naszym przedszkolakom życzymy, aby swoje talenty rozwijały w dalszym ciągu. Wszyscy też nie możemy już doczekać się kolejnego konkursu.