Opłaty | Przedszkole Motylek - Krosno
Opłaty

Opłata stała za pobyt dziecka w naszym przedszkolu, czyli czesne dla dzieci zapisanych

do przedszkola  wynosi 150 zł miesięcznie.

Przy zapisie rodzeństwa, dla kolejnego dziecka opłata za czesne jest pomniejszona i wynosi 100zł!

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom umożliwiamy także:

•  dla dzieci, nie zapisanych do przedszkola, pozostawienie dziecka w przedszkolu „na godziny” – w cenie: 5 zł. za 1 godz.
  •  pozostawienie dziecka w placówce po godzinach pracy przedszkola (po godz. 17.30):
    • dzieci zapisane do przedszkola 10 zł. za 1 godz.
    • dzieci nie zapisane do przedszkola 20 zł. za 1 godz.

Opłata za wyżywienie – 9 zł dziennie

Wyżywienie:

Dzienna stawka żywieniowa wynosi 9 zł. i obejmuje:

– śniadanie,

– 2-daniowy obiad

– podwieczorek.

Istnieje możliwość wykupywania tylko niektórych posiłków: śniadanie 1,50zł; obiad 6,00zł; podwieczorek 1,50zł.

W przypadku nieobecności dziecka Przedszkole zwraca stawkę żywieniową za każdy dzień nieobecności dziecka, jednakże po zgłoszeniu absencji do godziny 07:30.

Tygodniowy jadłospis wywieszany jest na tablicy informacyjnej w szatni Przedszkola oraz zamieszczony na stronie internetowej w zakładce Jadłospis.

Telefon wyżywienie

666 491 471

Płatność za przedszkole oraz wyżywienie należy regulować do 10 dnia każdego miesiąca przelewem na poniższe konto bankowe.

Numer rachunku bankowego: