Harmonogram dnia | Przedszkole Motylek - Krosno
Harmonogram dnia

Harmonogram dnia

Mając na uwadze szczególną troskę o Państwa Dzieci, proponujemy
następujący Ramowy Plan Dnia:

6:30 – 8:30 schodzenie się dzieci, zabawy w kącikach zainteresowań, zabawy z udziałem nauczyciela
8:30 – 8:45 Ranek z muzyką i gimnastyką
8:45 – 9:00 Przygotowanie do śniadania, czynności porządkowe i higieniczne
9:00 – 9:20 Śniadanie
9:20 – 10:00 realizacja zadań edukacyjnych w różnych sferach aktywności dziecka; edukacja muzyczno-ruchowa, edukacja plastyczno-techniczna, edukacja czytelniczo-medialna, kształcenie językowe
10:00 – 10:30 Zabawy dowolne, gry i zabawy ruchowe, – w kącikach zainteresowań dzieci, przy stolikach, w ogrodzie, na spacerze, wycieczki
10:30 – 10:45 II śniadanie
10:45 – 11:45 zajęcia dodatkowe, zajęcia indywidualne
11:45 – 12:00 przygotowanie do obiadu, czynności porządkowe i higieniczne
12:00 – 12:30 Obiad
12:30 – 12:45 czynności porządkowe i higieniczne, mycie zębów
12:45 – 14:30 odpoczynek poobiedni – słuchanie kołysanek oraz muzyki relaksacyjnej, słuchanie bajek, przeglądanie książeczek
14:30 – 14:45 Przygotowanie do podwieczorku, czynności porządkowe i higieniczne
14:45 – 15:00 Podwieczorek
15:00 – 17:30 zabawy w kącikach zainteresowań, przy stolikach, w ogrodzie, kontakty indywidualne z Rodzicami; rozchodzenie się dzieci do domu

 

 

Tygodniowy rozkład zajęć grup Motylki i  Pszczółki 2019/2020

 

 

Pon

Wt Śr Czw Pt
8.00-9.00 Religia 1 i 3 tydzień 

8.30-9.00 M

Religia 2 i 4 tydzień

8.30-9.00 P

  Gimnastyka korekcyjna 

8.00-8.30 M

8.30-9.00 P10.00-10.30 M

 

   
9.00-9.30 Śniadanie 

 

Śniadanie Śniadanie Śniadanie 

9.00 M

9.15 P

Śniadanie
9.30-10.30 Zajęcia szachowe 

9.30-10.00 M

10.00-10.30 P

Zaj. dydaktyczne 

9.30-10.00 P

10.00-10.30 M

Zaj. Dydaktyczne 

9.30-10.00 P

10.00-10.30 M

Muzykoterapia 1i3 tydz. 

Taniec 2i4 tydz.

8.30-9.00 M

9.00-9.15 P

Dogoterapia 2 i 4 tydzień 

9.30-10.00 M

10.00-10.30 P

Zaj. Dydaktyczne 

9.30-10.00 P

10.00-10.30 M

 

Zajęcia konstrukcyjne 

9.30-10.00 M

10.00-10.30 P

  Zaj. Dydaktyczne 

9.30-10.00 M

10.00-10.30 P

 

Zaj. dydaktyczne 

logopedyczne grupowe

9.30-10.00 P

10.00-10.30 M

10.30-11.00 Spacer 

10.30-11.00 M i P

Spacer 

10.30-11.00 M i P

Spacer 

10.30-11.00 M i P

Spacer 

10.30-11.00 M i P

Spacer 

10.30-11.00 M i P

11.00-12.00 II śniadanie 

11.00

II śniadanie 

11.00

II śniadanie 

11.00

II śniadanie 

11.00

II śniadanie 

11.00

Arteterapia 

1 i 3 tydzień

11.15-11.40 P

11.40-12.10 M

Zajęcia teatralne 

2 i 4 tydzień

11.15-11.35 M

11.35-12.00 P

Rytmika 

11.15-11.30 P

11.30-12.00 M

Zajęcia komputerowe 

11.15-11.35 M

11.35-12.00 P

 
Język angielski 

11.15-11.40 M

11.40-12.00 P

Język angielski 

11.15-11.35 P

11.35-12.00 M

Język angielski 

11.15-11.30 M

11.30-12.00 P

Język angielski 

11.15-11.35 P

11.35-12.00 M

Język angielski 

11.15-11.45 M

11.45-12.00 P

12.00-12.30 Obiad Obiad Obiad Obiad Obiad
13.00-13.30 Leżakowanie P II Zaj. dydaktyczne 

M

Leżakowanie P II Zaj. dydaktyczne 

M

Leżakowanie P II Zaj. dydaktyczne 

M

Leżakowanie 

P

II Zaj. dydaktyczne 

M

Leżakowanie P II Zaj. dydaktyczne 

M

13.30-14.30 Relaksacja M Relaksacja M Relaksacja M Relaksacja M   Relaksacja M
14.30- 

14.45

Podwieczorek

Podwieczorek Podwieczorek Podwieczorek 

 

Podwieczorek
14.45-17.00 Zabawa swobodna Zabawa swobodna Zabawa swobodna Zabawa swobodna Zabawa swobodna

 

Tygodniowy rozkład zajęć Grodzka 2019/2020

B/ J/ Mr/ Ża/ Żu

 

  Pon Wt Śr Czw Pt
  Gimnastyka korekcyjna 8.30-9.00 B Gimnastyka korekcyjna 

8.30-9.00 Mr

Gimnastyka korekcyjna 

8.30-9.00  J

Religia 1i3 tydzień

8.15-8.35 Mr

8.35-8.55 Ża

8.55-9.10 Żu

9.10-9.40 B

9.40-10.00 J

Gimnastyka korekcyjna 

8.30-9.00  Ża

 

Gimnastyka korekcyjna 

8.30-9.00 Żu

9.00-9.30 Śniadanie 

8.55-9.15 J

 

Śniadanie 

8.55-9.15 J

Śniadanie 

8.45-9.00 Mr

8.50-9.10 B

9.00-9.15 J

9.00-9.20 Ża

9.10-9.30 Żu

Śniadanie 

8.55-9.15 J

 

Śniadanie 

8.55-9.15 J

 

  Język angielski 

9.15-9.40 J

9.40-10.10 B

10.10-10.30 Ża

10.30-10.45 Mr

10.45-11.00 Żu

Język angielski 

9.15-9.40 J

9.40-10.05 B

10.05-10.25 Ża

10.25-10.45 Mr

10.45-11.00 Żu

Język angielski 

9.15-9.40 J

9.40-10.05 B

10.05-10.25 Ża

10.25-10.45 Mr

10.45-11.00 Żu

Język angielski 

9.15-9.40 J

9.40-10.05 B

10.05-10.25 Ża

10.25-10.45 Mr

10.45-11.00 Żu

Język angielski 

9.15-9.40 J

9.40-10.10 B

10.10-10.30 Ża

10.30-10.45 Mr

10.45-11.00 Żu

  II śniadanie 

10.30

II śniadanie 

10.30

II śniadanie 

10.30

II śniadanie 

10.30

II śniadanie 

10.30

  Zajęcia konstrukcyjne 

9.30-10.00 Ża

10.00-10.30 Żu

10.30-11.00 J

11.00-11.30 B

11.30-12.00 Mr

Zajęcia szachowe 

8.30-9.00 B

9.00-9.30 Mr

9.30-10.00 Ża

10.00-10.30 Żu

10.30-11.00 J

Taniec 1 i 3 tydzień 

Muzykoterapia  2 i 4 tydzień

9.00-9.20 Mr

9.20-9.40 Ża

9.40-10.00 Żu

10.00-10.30 J

10.30-11.00 B

Zaj. teatralne 2 i 4 tydz. 

9.30-10.00 Żu

10.00-10.30 J

10.30-11.00 B

11.00-11.30 Ża

11.30-12.00 Mr

 

Rytmika

9.30-9.50 Ża

9.50-10.10 Mr

10.10-10.30 Żu

11.00-11.30 B

11.30-12.00 J

 

  Arteterapia 1 i 3 tydzień 

9.30-10.00 Żu PNK

10.00-10.30 Mr PNK

10.30-11.00 Ża PNK

11.00-11.30 J JZB

11.30-12.00 B JZB

Zajęcia komputerowe 

9.30-10.00 Mr

10.00-10.30 J

10.30-11.00 Ża

11.00-11.30 Żu

11.30-12.00 B

Zaj. Dydaktyczne 

11.00-11.30 Mr

11.00-11.30 Żu

11.00-11.30 J

11.30-12.00 B

11.30-12.00 Ża

Zaj. Logopedyczne 

9.30-10.00 Mr DSZ

9.30-10.00 Ża EW

10.00-10.30 Żu – SM

10.30-11.00 J – BK

11.00-11.30 B – BK

Dogoterapia 1 i 3 tydzień

9.30-9.50 Żu

9.50-10.10 Ża

10.10-10.30 Mr

10.30-11.00 J

11.30-12.00 B

 

Zaj. Dydaktyczne

9.30-10.00 Mr

 10.00-10.30 J

10.30-11.00 B

11.00-11.30 Ża

11.00-11.30 Żu

Zaj. Dydaktyczne 

9.30-10.00 Żu

11.00-11.30 J

11.00-11.30 B

11.30-12.00 Ża

11.30-12.00 Mr

Spacer 

10.30-11.00 J

10.30-11.00 Ża

11.00-11.30 B

11.30-12.00 Mr

11.30-12.00 Żu

Spacer

11.00-11.30 J

11.30-12.00 B

11.00-11.30 Mr

11.30-12.00 Ża

11.30-12.00 Żu

Zaj. Dydaktyczne

 10.00-10.30 J

10.30-11.00 B

11.00-11.30 Ża

11.00-11.30 Żu

11.30-12.00 Mr

  Spacer 

 10.10-10.30 B

11.00-11.30 Mr

11.30-12.00 J

11.30-12.00 Ża

11.30-12.00 Żu

Spacer 

10.05-10.35 B

11.00-11.30 Ża

11.00-11.30 Mr

11.30-12.00 J

11.30-12.00 Żu

    Spacer 

 10.10-10.30 B

11.00-11.30 J

11.00-11.30 Mr

11.30-12.00 Ża

11.30-12.00 Żu

12.00-13.00 Obiad Obiad Obiad Obiad Obiad
13.00-13.30 Leżakowanie II Zaj. dydaktyczne 

 

Leżakowanie P 

 

 

 

II Zaj. dydaktyczne 

 

Leżakowanie II Zaj. dydaktyczne 

 

Leżakowanie II Zaj. dydaktyczne Leżakowanie II Zaj. dydaktyczne 

 

13.30-14.30 Relaksacja Relaksacja Relaksacja Relaksacja Relaksacja
14.30- 

14.45

Podwieczorek

Podwieczorek Podwieczorek Podwieczorek 

 

Podwieczorek
14.45-17.00 Zabawa swobodna Zabawa swobodna Zabawa swobodna Zabawa swobodna 

 

Zabawa swobodna

Skróty:

Ż – Żuczki

B – Biedronki

J – Jeżyki

Mr – Mróweczki 

Ża – Żabki