Przedszkole Motylek Kronso » Szlachetna Paczka
Szlachetna Paczka

Naszą tradycją stało się coroczne zaangażowanie w akcję Szlachetna Paczka. Dzięki niej uczymy się dzielenia dobrem z innymi ludźmi. W tym roku mieliśmy okazję pomóc Pani Kasi i jej rodzinie. Poza żywnością długoterminową udało się nam obdarować rodzinę potrzebnymi środkami czystości, odzieżą czy zabawkami. Oprócz tego zorganizowaliśmy także zbiórkę funduszy, którą zakończyliśmy 18 grudnia. Najfajniejszym momentem akcji jest przekazywanie prezentów, jednak w naszym imieniu zrobili to wolontariusze, a my czynnie włączając się w akcję, własnoręcznie zapakowaliśmy przyniesione wcześniej dary do paczek. Bardzo się cieszymy, że i w tym roku udało się naszej przedszkolnej i żłobkowej społeczności umilić komuś Święta Bożego Narodzenia.