Przedszkole Motylek Kronso » Przegląd Piosenki Przedszkolnej
Przegląd Piosenki Przedszkolnej

23 marca w Zespole Szkół Muzycznych odbył się konkurs Piosenki Przedszkolnej. Do wzięcia udziału zostały zaproszone dzieci z krośnieńskich przedszkoli, w tym także z naszego Przedszkola „Motylek”. Z ulicy Grodzkiej swoje zdolności zaprezentowało siedmioro najmłodszych, a z ulicy Korczyńskiej wystąpiła szóstka przedszkolaków. Tematyka utworów była zróżnicowana i przeplatały się w niej zarówno motywy wiosenne, jak i innych pór roku. Bohaterami piosenek były dzieci, zwierzątka, a nawet wiatr. Występy uczestników poprzedziło krótkie powitanie, przedstawienie jury i wesoły występ o przygodzie żółtych stworków uwielbiających banany – Minionków. Po zakończonych występach jury ogłosiło wyniki i wręczyło nagrody wyróżnienia. Każdy uczestnik otrzymał dyplom za udział w konkursie a także słodką niespodziankę.