Przedszkole Motylek Kronso » Konkurs plastyczny „Cztery pory roku”
Konkurs plastyczny „Cztery pory roku”

W marcu Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Planeta 21” ogłosiło konkurs plastyczny
o tematyce „Cztery Pory Roku”. Udział w nim wzięły przedszkola zarówno publiczne jak
i niepubliczne z różnych zakątków Krosna oraz jego okolic. Dzieci z naszego przedszkola również postanowiły wykonać piękne prace konkursowe o tematyce czterech pór roku. Kwitnącą wiosenną gałązkę wykonały dzieci z grupy „Mróweczki”, budzącą się do życia łąkę tworzyły „Jeżyki”, wesołe letnie motyle powstały dzięki zaangażowaniu „Biedronek”, jesiennego jeża wykreowały przedszkolaki z grupy „Motylki”, rosnącego w lesie muchomora ozdabiały „Żabki”, a przy tworzeniu zimowego krajobrazu czynny udział brały „Żuczki”.
Z ogromną radością pragniemy ogłosić, że dzięki wsparciu Rodziców i sympatyków dziecięcej sztuki, poprzez głosowanie na facebooku, pierwsze miejsce zajęła praca przedszkolaków z grupy „Biedronki”.

Dzieci z tej grupy udały się po odbiór nagrody do organizatora, przy czym miały okazję uczestniczyć także w konkursach i zabawach dotyczących czterech pór roku. Śpiewanie piosenek, jedzenie jabłek na czas, malowanie wiosennej łąki to tylko niektóre
z atrakcji, w których wzięły udział „Biedronki”. Na koniec wszyscy ustawili się do wspólnego zdjęcia i po serdecznym pożegnaniu nasi mali uśmiechnięci artyści powrócili do przedszkola.