Przedszkole Motylek Kronso » Dzień Babci i Dziadzia
Dzień Babci i Dziadzia

W poniedziałek, 22.01 oraz we wtorek 23.01 dzieci z naszych przedszkoli zaprosiły swoje Babcie oraz Dziadków do auli mieszczącej się w Szkole Muzycznej im. I.J. Paderewskiego  w Krośnie na przygotowane przez siebie przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadzia. Każda grupa do występu przygotowywała się solidnie przez wiele dni, aby na scenie wypaść jak najlepiej. Program artystyczny był bogaty w wiersze, piosenki i tańce o tematyce zarówno zimowej, jak i związanej z obchodzonym świętem. Oczywiście nie zabrakło też wspólnych pląsów Dziadków z wnuczętami przy akompaniamencie piosenki „Babciu, Dziadku, zatańcz  z nami”. Najmłodsi ze żłobków także zaprosili swoich Dziadków na wspólne świętowanie. „Sówki” i „Wróbelki” wybrały czwartek 14.03, a „Ślimaczki” oraz „Rybki” środę 24.01. Przedstawienie zawierało w sobie piękne wiersze, a także piosenki o Babci i o Dziadziu i zakończyło się wspólnym wesołym tańcem w kole przy piosence „Babcia i Dziadek tańczą  z nami”. Po przedstawieniu odbył się tradycyjny słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców i wręczenie własnoręcznie przygotowanych upominków – kolorowych serduszek. Za wszystkie pyszne ciasta bardzo dziękujemy. Mamy nadzieję, że przedstawienie spodobało się naszym kochanym Babciom i Dziadkom.