Przedszkole Motylek Kronso » Dla Mamy i Taty
Dla Mamy i Taty

Dzień Mamy, który obchodzimy w maju oraz Dzień Taty, przypadający w czerwcu stały się okazją do świętowania dla wszystkich przedszkolaków i ich Rodziców. W związku z tym w dniach 24-26 maja w naszym przedszkolu odbyły się przedstawienia dedykowane właśnie im. Najmłodsze dzieci z grup „Jeżyki” i „Mróweczki” zaprezentowały swoje zdolności w przedstawieniu pod tytułem „Moja Piracka Przygoda”. Udając się w podróż dookoła świata śpiewały, tańczyły i deklamowały wiersze specjalnie dla swoich kochanych opiekunów. Zwiedzając świat, udały się do Afryki, Francji i oczywiście Polski.

Dnia 25 maja swoich Rodziców gościły w przedszkolu dzieci z grup „Biedronki” i „Żuczki”, a 26 maja odbyło się przedstawienie z udziałem „Motylków” i „Pszczółek” z ulicy Korczyńskiej. Zaprezentowali oni występ, noszący tytuł „Rodzinny Seans Filmowy”. Przedszkolaki na chwilę cofnęły czas i wszyscy widzowie mogli poczuć się jak w starym kinie. Nie brakowało także elementów sztuki współczesnej, takich jak taniec czy piosenki, a uroku całej prezentacji dodały wątki komediowe.

Na pamiątkę wspólnego świętowania wszystkie dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty: statki i oskary filmowe, do których dołączone zostały życzenia, płynące prosto z serduszek pociech. Na koniec odbył się słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców specjalnie na tę okazję.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za przybycie i składamy im jeszcze raz najserdeczniejsze życzenia.