Przedszkole Motylek Kronso » Wycieczka do ArtKina
Wycieczka do ArtKina

W poniedziałek 5 lutego dzieci z naszych przedszkoli i żłobków udały się do krośnieńskiego ArtKina na seans filmu animowanego. Z przedszkola wyruszyliśmy zaraz po śniadaniu i pełni ciekawości zastanawialiśmy się jaki film czeka na nas tym razem. Kiedy zajęliśmy już swoje miejsca, na sali zrobiło się ciemno, a na ekranie pojawił się obraz. Bajka nosiła tytuł „Wyspa Puffinów. Nowi przyjaciele”. Była to opowieść o zwierzątkach mieszkających na wyspie Puffin Rock, którzy wyruszyli na poszukiwanie zaginionego podczas burzy jajka. Dzięki przyjaźni nie straszne im były napotkane niespodzianki i przygody. Bajka, dzięki bogatej animacji i wyjątkowym dialogom, pięknie przedstawia najmłodszym widzom skarb jakim jest przyjaźń. Mamy nadzieję, że za niedługo znów będziemy mieli okazję gościć w zaprzyjaźnionym kinie i obejrzeć równie piękny i ciekawy film.