Przedszkole Motylek Kronso » „Dzień babci i dziadka” na ul. Grodzkiej
„Dzień babci i dziadka” na ul. Grodzkiej

W czwartek 10 marca zaprosiliśmy do przedszkola na ul. Grodzkiej Babcie i Dziadków, aby uczcić ich święto.

Najpierw dzieci z najmłodszej grupy wystąpiły dla swoich dziadków z wierszykami i piosenkami, a następnie  wręczyły piękne serduszka z papieru. Później wszyscy mogli sie poczęstować pysznymi ciastami przygotowanymi specjalnie na tę okazję przez rodziców.

Następnie dzieci z dwóch najstarszych grup powitały swoje Babcie i Dziadków piosenkami i wierszykami, a później zaprosiły do wspólnej zabawy przy znanych piosenkach i zabawach ruchowych. Dzieci mogły przejść w tunelu z rąk babć i dziadków, a chętni także wykonać wspólnie kurczaczka ze słoiczka lub baranka z wykorzystaniem waty. Na zakończenie zaproszeni goście zjedli pyszne ciasta.